Szukasz właściwej osoby kontaktowej?

Użyj opcji filtra, aby znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

Rainer Harmening

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Niemcy i Austria)
rainer.harmening@the-rsgroup.com
+49 160 94 91 96 93

Maciej Kolator

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Europa Wschodnia)
maciej.kolator@the-rsgroup.com
+48 607 211 767

Alfred Wendling

Doradca Klienta (Szwajcaria Zachodnia) R&S Rauscher & Stoecklin
a.wendling@raustoc.ch
+41 79 366 44 50

Artur Barszczowski

Dyrektor Handlowy Tesar Polska
artur.barszczowski@tesarpolska.pl
+48 696 834 716

Luca Procino

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Bliski Wschód)
luca.procino@the-rsgroup.com
+39 335 760 1162

Mariusz Kowalski

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Skandynawia)
mariusz.kowalski@the-rsgroup.com
+48 695 91 00 50

Radosław Dziedzic

Kierownik Sprzedaży (Polska) R&S ZREW
radoslaw.dziedzic@zrew-tr.pl
+48 607 211 065

Marcin Skóra

Kierownik Działu Sprzedaży Eksportowej R&S ZREW
marcin.skora@zrew-tr.pl
+48 691 908 905

Roger Schäuble

Doradca Klienta (Szwajcaria Wschodnia) R&S Rauscher & Stoecklin
r.schaeuble@raustoc.ch
+41 79 591 24 55

Mirco Gisin

Obsługa klienta R&S Rauscher & Stoecklin
m.gisin@raustoc.ch
+41 61 976 34 45

Maciej Kolator

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Europa Wschodnia)
maciej.kolator@the-rsgroup.com
+48 607 211 767

Mirco Gisin

Obsługa klienta R&S Rauscher & Stoecklin
m.gisin@raustoc.ch
+41 61 976 34 45

Luigi Corsico

Dyrektor Handlowy Tesar
luigi.corsico@tesar.eu
+39 0575 317 232

Pavel Chalus

Dyrektor Handlowy R&S SERW
chalus@serw.cz
+420 602 543 578

Laszlo Matucza

Regionalny Kierownik Sprzedaży R&S Rauscher & Stoecklin
l.matucza@raustoc.ch
+41 61 976 34 28

Fazli Gervalla

Regionalny Kierownik Sprzedaży R&S Rauscher & Stoecklin
f.gervalla@raustoc.ch
+41 61 976 34 23

Dominique Regenass

Dyrektor Handlowy (Rozdzielnice) R&S Rauscher & Stoecklin
d.regenass@raustoc.ch
+41 79 536 77 44